Seniūnijų amatininkai

Šimtalapių, pyragų kepėja

d_01_648_1662964851-932693603ed675a2fd0d8f32108134af.jpg

Lionė Trukanavičienė

Šimtalapių, pyragų, vaflių, sausainių, kūčiukų, skanėstų kepėja, kulinarinio paveldo puoselėtoja Lionė Trukanavičienė gyvena Eičiūnų kaime. Šimtalapius kepa jau daugiau nei 14 metų. 

01Kontaktai

Užsisakyti gaminių įvairioms progoms galite:

Adresu: Eičiūnų k., Butrimonių sen. Alytaus r.

Telefonu 8 672 72455

Facebook puslapyje – Lionės Šimtalapiai

Sėkmės istorija prasidėjo savo namuose - šeima labai mėgo šimtalapį. Tad Lionė pabandė pirmiausia šimtalapį išsikepti namuose, saviškiams. Pavykus, vėliau kepė draugams, giminėms, kaimynams. Žinia greitai sklido apie skanius kepinius ir šimtalapius užsisakyti pradėjo daugelis žmonių. Taip užsakovų ratui didėjant, įkūrė kepinių verslą. Verslo idėją palaikė ir vyras Romas. Lionė džiaugiasi ir dėkoja už palaikymą visai savo šeimai. Dabar prie šeimos verslo prisijungė ir dukra Kristina. Lionė Trukanavičienė jau gali lengviau atsikvėpti, nes žino, kad ateityje bus kam patikėti savo išpuoselėtą ir mylimą kepyklėlę. 

Trukanavičių šeima su gaminiais dalyvauja vietos renginiuose, vyksta į muges, šventes visoje Lietuvoje. Ne vienas gaminys iškeliavo ir į svečias šalis.

Lionės šeima net ik populiarina šimtalapius, pyragus ir kitą kulinarinį paveldą bet kartu ir savą kraštą.

Kiekvienais metais Lionė Trukanavičienė savo kepyklėlėje iškeptais gaminiais paremia tradicinę Eičiūnų kraštiečių šventę.