Seniūnijų amatininkai

Šilko tapybos meistrė

ona_zeneviciene_1663767819-c0b75ab38a2449a9161a7185163f8da1.jpg

Onutė Zenevičienė

Daugų kraštas turtingas savo gamta, garsia praeitimi, bet labiausiai žmonėmis – darbščiais ir kūrybingais. Viena iš jų – meniškos sielos Onutė Zenevičienė. Viskas prasidėjo 2007 metais, kai netekusi darbo Onutė ieškojo prasmingos veiklos. Išbandė įvairias technikas: enkaustiką, dekupažą, pynimą iš vytelių, karpinius, simegrafiją, vilnos vėlimą, biserį, vitražus, tapybą ant šilko. Taip atrado savyje glūdėjusią meno gyslelę, kuriai dabar leidžia lietis per kraštus. Kaip sako pati Onutė: „Visos technikos mielos, bet tapymas ant šilko tiesiog pakerėjo. Tai relaksacija, kai prarandi laiko nuovoką, tai toks magiškas procesas, kuris įtraukia ir veikia, tarsi meditacija. Tapyba ant šilko nors ir ne pigus, nemažai kruopštumo reikalaujantis užsiėmimas, bet kai užbaigus darbą matai rezultatą, tiesiog užburia“.

01Kontaktai

Su meistre dėl darbų galite susisiekti:

Telefonu 8 682 49755

El. paštu [email protected]

Onutė tapo paveikslus, šalius, kaklaraiščius, skareles. Yra surengusi ne mažai parodų, dalyvauja mugėse Dauguose, Alytuje, Varėnoje, Vilniuje.

Lengvas, perregimas, natūralus šilkas, nugulusios nepakartojamos magiškos spalvos darbuose, tai elegancijos ir prabangos dvelksmas.