Seniūnijų amatininkai

Rankdarbių meistrė

rima_navickiene_1666678991-a307c39c25fd072130b11db829ca97c1.jpg

Rima Navickienė

Rima gimė ir augo Alytuje, šiuo metu gyvena Plasapninkų kaime, Butrimonių seniūnijoje. Rankdarbiais domisi nuo vaikystės, siuvinėjimo ir mezgimo amato pamokė mama. Todėl galima sakyti, kad šis amatininkės pomėgis kilo iš šeimos. Rima dirba kruopščiai, geba sukurti įvairius ir išskirtinius rankų darbo gaminius.

01Kontaktai

Užsisakyti patikusių meistrės darbų galite:

Telefonu 8 686 38185

El. paštu [email protected]

Nuo 2009 m. Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narė, kurioje atstovauja Butrimonių seniūniją. Alytaus r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė pakalbino amatininkę dalyvauti rankdarbių būrelio veikloje. Rima puikiai įsiliejo į šio būrelio veiklą ir pradėjo gaminti įvairius rankų darbo gaminius, labiausiai jai patiko karoliukų vėrimas, kuriuo pradėjo domėtis toliau, dalyvavo Biserio pamokose internete.

Šiuo metu Rima veria įvairius papuošalus – auskarus, apyrankes, vėrinius ant kaklo, sages ir kt. Sudėtingesnius papuošalus amatininkė gamina kelias dienas, o paprastesnius gaminius, pavyzdžiui auskarus nuverti trunka iki pusvalandžio. Papuošalus veria pagal schemas, mėgsta pabandyti vis kažką naujo.

Rima gamina ir kitus rankų dirbinius. Ji kuria gėles bei jų kompozicijas iš krepinio popieriaus, papuošimus jubiliejams, kalėdinius žaisliukus ir daugybę kitų rankdarbių. Meistrė Rima kuria daugiausia savo šeimai, dovanoja draugams, tačiau gauna ir užsakymų. Su dirbiniais dalyvauja įvairiuose renginiuose, mugėse, parodose.