Įgyvendinti Šv. Jokūbo kelio maršruto Punia-Alytus-Miroslavas ženklinimo darbai

2021 10 28
Įgyvendinti Šv. Jokūbo kelio maršruto Punia-Alytus-Miroslavas ženklinimo darbai

2021 m. liepos mėn. Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos ir Švento Jokūbo kelio savivaldybių asociacija pasirašė projekto „Reprezentacinio Lietuvos Šv. Jokūbo kelio maršruto ženklinimas Punia-Alytus-Miroslavas atkarpose, pažymint 2021-uosius Šv. Jokūbo metus“ finansavimo sutartį. Projektui įgyvendinti buvo skirta 3 tūkst. Eur valstybės biudžeto lėšų.

Projekto įgyvendinimo metu buvo įsigyti maršruto Punia-Alytus-Miroslavas (detalus maršrutas: Nemajūnų miškas-Punia-Raižiai-Alytus (miesto teritorijoje darbai jau atlikti)-Radžiūnai-Bendrės-Miroslavas-Papėčiai, viso 70 km) ženklinimui reikalingi ženklinimo stulpeliai ir informacinės krypties rodyklės bei atlikti maršruto ženklinimo darbai. Įgyvendinus projektą buvo sudarytos galimybės efektyviau keliauti jau esamu Punia-Alytus-Miroslavas maršruto ruožu, pažinti Alytaus regiono sakralinį ir kultūros paveldą, šviesti ir edukuoti jaunąją kartą.

Prie projekto įgyvendinimo informacijos viešinimu prisidėjo Alytaus rajono savivaldybės administracija, Alytaus turizmo ir informacijos centras ir Alytaus rajono savivaldybės kultūros centras.