Luksnėnų kaimo bendruomenė „Drūtas dzūkas“

Luksnėnų kaimo bendruomenė „Drūtas dzūkas“ kaimo jaunimą vienija nuo 2015 metų. Bendruomenę vienija per 50 jaunų žmonių. Pirmininkas Marius Povilaitis. Bendruomenines veiklas remia partneriai: Luksnėnų „Spindulio“ bendruomenė, Alytaus rajono kultūros centro Luksnėnų skyrius.

„Drūtas dzūkas“ yra atvira bendruomenė, palaiko kaime vykstančias iniciatyvas, aktyviai organizuoja sporto ir kitus kultūrinius renginius, kurie jau tapę tradiciniais.

Vienas iš jų – Alytaus seniūnijos sporto šventė, kurioje draugiškai varžosi Alytaus rajono ir miesto komandos, svečiai iš Kauno ir aplinkinių rajonų. Bendruomeniškumas, draugiškumas ir pagarba vienas kitam, dalyviams dovanoja nepamirštamų akimirkų.

Graži bendrystė puoselėjama Luksnėnų filialo organizuotoje tradicinėje kaimo muzikanto šventėje. Šių metų renginyje bendruomenės „Drūtas dzūkas“ nariai, skatindami verslumą, prekiavo medumi, rankų darbo vaško žvakėmis, užsukusius į kiemelį vaišino ką tik išvirta čili sriuba. Bendruomenės narius lydėjo bendros dainos, gražios emocijos, nuoširdus bendravimas, šypsenos ir šokiai. Helovinas, tai dar vienas bendruomenės inicijuotas renginys, kurio idėją perėmė ir kitos rajono bendruomenės. Šventė organizuojama nuo 2014 metų, turi savo tradicijas, dalyvius, kurie auga kartu su švente. Tad bendruomeniškumas tai jausmas, kuris skleidžia sparnus skristi aukštyn!

Luksnėnų k., Luksnėnų sen.,
Alytaus r. sav.
Pirmininkas Marius Povilaitis
Telefonas 8 606 09318
[email protected]