Luksnėnų kaimo bendruomenė „Spindulys“

Luksnėnų kaimo bendruomenė „Spindulys“ įkurta 2002 m. Bendruomenės pirmininko pareigas nuo 2021 metų gegužės eina Saulius Belickas. Antrą dešimtmetį skaičiuojantį „Spindulį“ sudaro daugiau nei 100 narių, kurie aktyviai dalyvauja tiek bendruomenės, tiek kaimo, tiek Alytaus seniūnijos veiklose.

Svarbius klausimus susijusius su bendruomene ir jos veikla sprendžia „Spindulio“ taryba, kurią sudarantys nariai, kartu su pirmininku ir seniūnaičiu organizuoja renginius ir sportines veiklas, kuriose dalyvauja Luksnėnų kaimo, Alytaus seniūnijos ir Alytaus rajono gyventojai. 

2021 metų rudenį „Spindulys“ organizavo „Protmūšį Alytaus seniūnijos taurei laimėti“ kurioje dėl geriausiųjų vardo varžėsi Alytaus seniūnijos bendruomenių komandos. Į dešimtis klausimų apie istoriją, geografiją, sportą, literatūrą, filmus ir kitas sritis atsakinėjo komandos iš Luksnėnų, Užubalių, Panemuninkų, Genių, Radžiūnų, Talokių ir Santaikos.  

Vasarą kartu su bendruomene „Drūtas Dzūkas“ organizuojame Alytaus seniūnijos sporto šventę, kurioje dalyvauja gausybė ne tik mūsų seniūnijos, bet ir kitų miestų ir miestelių sportininkai ir sporto entuziastai. Sportiniais renginiais puoselėjame sveikos visuomenės idėją, jaunimo ir vyresnių žmonių užimtumą ir aktyvumą. Nuo šių metų rudens, kartu su Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuru organizuojame sportines mankštas, kuriose pagal galimybes gali sportuoti visi norintys mūsų kaimo gyventojai.

Kiekvienais metais bendruomenė organizuoja Luksnėnų kaimo ir seniūnijos šventes, kuriose koncertuoja ne tik svečiai iš kaimyninių bendruomenių, Luksnėnų kultūros namų meno kolektyvai, bet ir Luksnėnų moterų vokalinis ansamblis „Alasėlis“, kurio vadovė yra Alytaus rajono garbės pilietė ir „Spindulio“ tarybos narė Genovaitė Švabienė, o didžiąją dalį vokalisčių sudaro bendruomenės narės.

Bendruomenė „Spindulys“ aktyvi ir socialiniuose tinkluose – sveikina visus bendruomenės narius Jubiliejaus proga, dalinasi gražiausiomis renginių akimirkomis, aktyviai kviečia dalyvauti Alytaus rajono renginiuose ir kultūrinėse veiklose. 

Parko g.17, Luksnėnai
Alytaus sen., Alytaus r. sav.
Pirmininkas Saulius Belickas
Telefonas 8 687 81676
[email protected]
Facebook Luksnėnų kaimo bendruomenė „Spindulys“