2023-10-01 14.00

Santaikos šokių kolektyvas „Narpulis“ švęs 20-ties metų veiklos jubiliejų!

Aprašymas

Per dvidešimt aktyvios veiklos metų kolektyvas labai šiltai sutiktas savo krašto renginiuose gimtojoje Santaikoje, Krokialaukio seniūnijos šventėse. Per du dešimtmečius ne kartą apvažiuotas visas gražus Alytaus rajonas, viešėta kaimyninių savivaldybių renginiuose, dalyvauta Lietuvos dainų šventėse, festivaliuose.
Šokių kolektyvą, kad ir kur jis benukeliautų, su džiaugsmu pasitinka žiūrovai, juk šokis, kaip gyvenimas auga, turtėja mylinčių ir jį branginančių žmonių širdyse.
Sveikiname šokių kolektyvo „Narpulis“ narius, vadoves Rasą Navakauskienę, choreografę Rasą Janeliūnienę ir linkime daug sėkmingų šokio žingsnių renginiuose, konkursuose ir šventėse. Būkite mylimi, laukiami, sveiki ir laimingi.
Pelnytu džiaugsmu su Jumis visais nori pasidalinti kolektyvas „Narpulis“ ir kviečia spalio 1 d. 14 val. atvykti į Santaikos kultūros namus ir kartu pasidžiaugti nenutrūkstančia kolektyvo dvidešimties metų veiklos sėkme.
Būtinai atvykite ir kartu ištarsime garsų AČIŪ narpuliečiams, kad jie ilgai džiugintų žiūrovus, puoštų bei turtintų renginių programas. Iki greito Santaikoje!

Data

2023-10-01 14.00