Žagarių kaimo bendruomenė

Bendruomenė įkurta 2008 metų kovo 4 dieną. Bendruomenė vykdo laisvalaikio ir pramogų organizavimo, kultūrinę, meninę ir kūrybinę veiklą, projektinę ir visuomeninę veiklą.

Bendruomenė vienija virš 50 įvairaus amžiaus, įvairių profesijų ir pomėgių žmones gyvenančius Žagariuose ir aplinkiniuose kaimuose.

Bendruomenė rengia įvairius projektus. Projektų įgyvendinimas sutelkia bendruomenės narius bendram tikslui, kūrybiniams užmojus, didina gyventojų užimtumą ir saviraišką. Įgyvendinimo rezultatai padeda aktyvinti bendruomenę, spręsti socialines kaimo žmonių problemas.

Žagarių bendruomenė iš kitų bendruomenių išsiskiria savo kepamais žagarėliais, kuriais vaišina svečius įvairių renginių metų. Bendruomenė turi ir savo tradicinį renginį – šeimų šventę, kurią organizuoja kiekvienais metais. Bendruomenė, rengdama šią šventę, siekia stiprinti šeimų iš įvairių socialinių grupių bendruomeniškumą, skatina bendrauti ne tik šeimos viduje, bet ir su kitomis šeimomis – pramogaujant ir leidžiant laiką kartu. Kiekviena šventė, veikla priartina žmogų prie žmogaus. Taip pat bendruomenėje yra švenčiamos šios šventės: Trys karaliai, užgavinės, vaikų Velykėlės, helovinas, senųjų metų palydos.

Nemuno g. 18, Žagarių k.
Alytaus r. sav.
Pirmininkas Alvydas Bernatavičius
Telefonas 8 688 31 445
[email protected]