2023-04-23

Dauguose sekmadienį – lietuviškas turgelis su itališkais prieskoniais

Aprašymas

Alytaus rajono Daugų miestas, įsikūręs ant Didžiulio ežero kranto, laukia šiltojo sezono ir jau šį savaitgalį kviečia atvykti į svečius. Sekmadienį čia vyks tradicija tampantis turgelis, kuriame šurmuliuos prekybininkai, kvepės lietuviškais šaltibarščiais ir... itališkomis picomis.

Balandžio 23 d., sekmadienį, Daugų kavinės „Turgaus4“ kiemelyje vyks vietinių gyventojų organizuojamas jau trečiasis turgelis. Organizatoriai pabrėžia, kad šį kartą jis bus itin pavasariškas ir turtingas įvairių prekių.

„Kavinės kiemelyje bus jau pažįstamų - rudens bei žiemos turgeliuose matytų prekeivių ir naujų pardavėjų. Bus prekiaujama sendaikčiais, mėsos gaminiais, taip pat žadama, kad bus ir natūralių putino uogų sulčių, medaus, įvairiausių sodinukų bei daug kitų prekių“, – sako vienas iš turgaus Dauguose organizatorių  Povilas Senkonis.

Turgaus dieną kiemelio kavinė  siūlys lankytojams šaltibarščių, šašlykų, neapolietiškų picų. 

Organizatoriai kviečia atvykus į Daugų turgų ne tik apsipirkti, bet ir pasižvalgyti po miestą, pasivaikščioti Didžiulio ežero pakrante, o vasarą čia grįžti ir mėgautis vandens pramogomis,   gražia gamta.

Parengė Alytaus rajono savivaldybė pagal renginio organizatorių informaciją

Data

2023-04-23