2023-05-11 12.00

Lauryno Radziukyno mokykloje startuoja sezono atidarymo šventė

Aprašymas

Ateinantį ketvirtadienį, gegužės 11 d., Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokykloje startuoja sezono atidarymo šventė.
Apsilankę patirsite pačius įsimintiniausius įspūdžius – dalyvausite ekskursijoje „Pasivaikščiokim po Kurnėnų mokyklą“, išmėginsite rašymą žąsies plunksna, šis senovinio rašymo menas nukels į tolimą praeitį ir susodins lankytojus į mokyklinį suolą.
Visą dieną, be išankstinio susitarimo, nuo 12 val. vyks smilkalų iš natūralių medžiagų, juvelyrinio įvijinio žiedo, žvakių liejimo senoviniu būdu, medžio drožybos, pynimo iš vytelių, keramikos, spalvoto smėlio barstymo (mandala) edukacijos. Duonos raugo keramikos „Molio minklės“ edukacija vyks nuo 17 val.
16 val. skaniu kvapu vilios dzūkiškos bulvinės bandos ant kopūsto lapo kepimo lauko krosnyje edukacija. Bus galima paragauti tikros, ką tik iš krosnies išimtos bulvinės bandos, pagardintos daryciniu bei spirgų su svgūnu padažu.
Veiks tautodailininkės Jurgitos Navickienės vytinių juostų paroda, taip pat akį trauks dzūkiškų austinių divonų, austų įvairiausiais raštais ir spalvomis, paroda.
Atvykusių lauks erdvus žaidimų kiemelis, kuriame pramogų netruks nei mažam, nei dideliam, čia vyks etnožaidimai, taip pat veiks sveikatos infokampelis, kuriame vyks smagios ir įtraukiančios sveikatinimo veiklos.
Nuo 19 val. koncertuos Marijampolės kultūros centro modernaus folkloro grupė „Balti vėjai“.
Visos numatytos veiklos gegužės 11 dieną vyks nemokamai.
Kurnėnų mokykloje visą sezoną, antradieniais – šeštadieniais nuo 11 iki 19 val. vyks ekskursijos ir rašymo žąsies plunksna pamokos, kiekvieną ketvirtadienį – muzikiniai, literatūriniai vakarai, juos papildys šokvakariai ir kino vakarai. Veiks lauko žaidimų kiemelis.
Bus galima iš anksto užsakyti smilkalų iš natūralių medžiagų, juvelyrinio įvijinio žiedo, duonos raugo keramikos „Molio minklės“, žvakių liejimo senoviniu būdu, medžio drožybos, pynimo iš vytelių, keramikos, spalvoto smėlio barstymo (mandala) edukacijas.
Norintiems iš anksto užsisakyti edukacijas ir kitais Kurnėnų mokyklos lankymo klausimais informacija teikiama telefonu (8 315) 69 005.

Data

2023-05-11 12.00

Vieta

Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokyklos kompleksas

Trukmė

7 val.